Hungary, Környe, IO

Raktári műszakvezető (m/f)

A Henkel azokra számít, akik kiemelkedőek. Ugye Te is ilyen vagy?

A Henkelnél irányíthatod a változásokat és felépítheted a karrieredet. Egyedülálló márkáink számtalan utat nyitnak meg előtted ötleteid megvalósítására és új területek felfedezésére. Ha vállalkozó szellemű vagy és másként látod a világot, akkor ragadd meg a lehetőséget, gyere velünk és formáljuk közösen a jövőt!

Amit tőlünk várhatsz

  • Műszakban dolgozó raktárosok irányítása, munkaszervezése
  • Közvetlen irányítás alá tartozó létszám: 10-15 fő
  • Logisztikai folyamatokhoz tartozó dokumentációk és adminisztrációk kezelése és ellenőrzése
  • Műszaknapló vezetése, munkaszervezés és szabadságtervezés
  • Problémák megoldásában való aktív részvétel
  • Minőségi és biztonsági előírások betartatása
  • Raktárban elvárt rend, tisztaság betartatása 5S szabványnak megfelelően
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal (karbantartás, termelés, labor)
  • Dinamikus munkakörnyezet, hosszú távú munkalehetőség
  • Kiemelkedően magas alapbér, havi ösztönző bónusz
  • Cafeteria rendszer, dolgozói csomag, éves magánklinikai tagság, munkába járás támogatása

Amit tőled várunk

  • Legalább érettségi bizonyítvánnyal rendelkező, agilis vezető
  • Előny logisztikai vagy raktározási szakképesítés
  • Raktári területen szerzett legalább 2-3 éves vezetői tapasztalat
  • Elektromos targoncavezetői engedély és tapasztalat
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Kitartó, rugalmas, felelősségvállaló személyiség
  • 5S és SAP ismerete előnyt jelent
JOB ID: 20005812
Contract & Job type: Full Time, Regular
Contact information for application-related questions: career.hu@henkel.com
Hungary_Brandbar_1460x142

Views:

Henkel’s application process

Learn all you need to know about your application at Henkel.

2:02 min.

904400