JobAds_Desktop_Sales_KeepChallenging_H_09_W

Czech Republic, Prague, Adhesive Technologies

Key Account Manager

HENKEL JE PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ VYSTOUPIT Z ŘADY. JSTE TO VY?

Jste připraveni udělat změnu? Nastartujte svou kariéru v Henkelu. Již od prvního dne budete samostatně pracovat na vlastních projektech. Naše unikátní značky celosvětově otevírají nespočet příležitostí, jak následovat svá přesvědčení a objevovat nové cesty. Máte v sobě podnikatelského ducha a inovativní přístup k práci? Chopte se příležitosti a společně s námi tvořte budoucnost.

POPIS POZICE

  • Péče o klienty moderního trhu (znalost e-commerce výhodou)
  • Zastřešení komunikace a obchodu s danými klienty
  • Plánování a řízení promočních aktivit
  • Analýza profitability a prodejních dat
  • Vyjednávání obchodních podmínek
  • Sledování a řízení pohledávek

OČEKÁVÁME

  • VŠ vzdělání
  • Praxi na obdobné pozici 2 - 4 roky
  • Pokročilou úroveň AJ
  • Pokročilou znalost MS Office, zejména Excel a PowerPoint
  • Vynikající analytické, komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Ambiciózní, dynamickou osobnost, která se nebojí výzev
  • Teamového hráče
  • Schopnost rozhodovat se samostatně
  • Chuť učit se a pracovat na své kariéře

NABÍZÍME

  • Zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti s možnostmi vzdělávání a dalšího profesního růstu
  • Spolupráci se zkušenými profesionály v oboru, se kterými budete rychle růst
  • Neustálé prohlubování odborných znalostí a dovedností
  • Atraktivní podmínky spolupráce - bohatý systém zaměstnaneckých benefitů, motivující finanční ohodnocení
  • Přátelskou atmosféru na pracovišti
  • Práci v prostředí našich nových moderních kanceláří na Praze 8
JOB ID: 21022156
Contract & Job type: Full Time, Regular
Contact information for application-related questions: kariera@henkel.com
Please do not use this email address for sending your application or CV. To apply, please click on the "Apply Now" button below. Applications sent via e-mail will not be accepted.
Standard_Brandbar_1460x142